Instruktor

trenerKrzysztof Lewicki

Główny instruktor prowadzący KRAV MAGA i DEFENDO OLSZTYN, założyciel REBEL TEAM OLSZTYN. Krav Maga trenuje od 2003 roku.

O mnie: mgr inż. Krzysztof Lewicki
Absolwent ZSR w Kisielicach - nauka ukończona z wyróżnieniem.
Absolwent Wydziału Ochrony Środowiska i Rybactwa UWM w Olsztynie, studia jednolite magisterskie.
Absolwent Wyższej Szkoły Nauk Społecznych z siedzibą z Lublinie - studia podyplomowe.
Były instruktor samoobrony w Medycznej Szkole Zawodowej "PROMEDICA" w Olsztynie.
Współpracowałem z Instytutem Edukacji i Sportu w Olsztynie jako wykładowca i metodyk w zakresie szkoleń samoobrony, technik interwencji i walki wręcz na kursach instruktorskich dla służb mundurowych oraz  osób cywilnych

 

Ze sztukami walk jestem związany od 2000r. Posiadam doświadczenie w takich dyscyplinach jak: boks, tae kwon do, aikido. KRAV MAGA trenuje od 2003roku.
 
Międzynarodowe uprawnienia instruktorskie INSTRUKTORA KRAV MAGA rekomendowane przez Izraelskie Ministerstwo Obrony otrzymałem w 2006 roku. Od 2003 roku jestem członkiem INSTYTUTU KRAV MAGA POLSKA  i zarazem POLSKIEJ KADRY INSTRUKTORSKIEJ. Posiadam uprawnienia: International Krav Maga Federation (KRAV MAGA GLOBAL) i Instytutu Krav Maga.
 
Od 2006 roku legitymuje się również uprawnieniami polskimi instruktora rekreacji ruchowej ze specjalizacją samoobrona. Od lat szkolę się i podnoszę swoje umiejętności i kwalifikacje w różnych systemach samoobrony i walki wręcz. Prowadzę seminaria, obozy oraz szkolenia m.in. dla firm, służb mundurowych oraz cywilne sekcje samoobrony i walki wręcz.
 
W roku 2011 współorganizowałem a w 2012r. organizowałem seminarium szkoleniowe w Olsztynie z rosyjskich systemów samoobrony i walki wręcz SAMBO-SISTIEMA (po raz pierwszy w Olsztynie!!!). Szanuje wszystkie systemy i sporty walki. Wymieniam doświadczenie z najlepszymi trenerami w kraju i na świecie.  
 
Do października 2012 roku byłem szkolony przez Tomasza Adamczyka i światową czołówkę TOP EXPERTÓW KRAV-MAGA GLOBAL INSTRUCTORS TEAM (IZRAEL). Obecnie współpracuję z organizacją SAARIO ACADEMY. Od kwietnia 2012 roku legitymuje się również międzynarodowymi uprawnieniami INSTRUKTORA DEFEND0 (PERSONAL PROTECTION), które zdobyłem w skandynawskiej federacji SCANDINAVIAN DEFENDO SCIENTIFIC SELF-DEFENS  u mistrza Jyrki Saario, który jest moim obecnym szkoleniowcem.

W roku 2011 zrobiłem licencję płetwonurka wód otwartych OPEN WATER DIVER w amerykańskiej organizacji PADI. 

Rok 2014 zwieńczyłem ukończeniem kursu instruktora boksu sygnowanego przez Polski Związek Bokserski.

W lutym 2016r. zdałem dwudniowy egzamin na czarny pas krav maga uzyskując tytuł EXPERT KRAV MAGA.

W kwietniu 2021r. zdałem egzamin w Ośrodku Szkoleń Specjalnych TACTICAL GROUP S.C. na instruktora pałki teleskopowej typu "baton".